Прогулянки та екстрім-тури

на ТОПовій техніці

на Корпоративах

Корпоративи

Підшукуєте ідеї для корпоративу? З нами Ви зможете організувати найяскравіший та екстремальний корпоратив у Вашому житті! Корпоратив з FOXWAY - це не просто покатушки на квадроциклах на пару годин. Це подорож, в якій можна поєднати кілька різних видів наземної та водної техніки, це екстремальна пригода на цілий день, в ході якої єдиним бажанням може бути тільки те, щоб цей день не закінчувався ніколи.

Концентрат емоцій та адреналіну кожну секунду для Всією компанії!

Топова техніка! Індивідуальний формат! Справжні емоції!

Тривалість 5-10 годин. Поїдемо по лісах, лугах та річках, зупинимося на пікнік, будемо їхати по бездоріжжю (у прямому сенсі). Будемо пробиратися крізь нетрі, підійматися на круті схили, перетинати річки та болота, торувати нові стежки по триметровомму очерету. Буде складно, страшно, але дуже круто

Корпоратив з FOXWAY - це не тільки адреналіновий кайф, на наших прогулянках, крім божевільної дози адреналіну, ви також зможете отримати яскравий і дуже оригінальний контент. Фото та відео з наших прогулянок явно урізноманітнюють подорож та привернуть увагу!

Екстремальний активний відпочинок для Всієї компанії.

- Екстремальні покатушки;

- оглядові екскурсії;

- міні експедиції.

У нас не треба:

- чекати відстаючих;

- дотримуватись строго визначеного маршрута;

- їхати тільки за інструктором;

- рухатися тільки по дорозі.

Можна всюди, куди фізично проїде квадроцикл, можна штурмувати гірки та екстремалити, кататися по дрібних річках ( в межах розумного і дотримуючись заходів безпеки ).

Детальніше 

Туристична баггі

Формат для однієї людини передбачає супровід інструктором у якості штурмана. При форматі для двох людей інструктор супроводжує баггі на окремому квадроциклі.

  • Додати баггі?

Наша техніка

Правила бронювання

Бронювання прогулянок 1-3 години

Будь-яка прогулянка здійснюється тільки за попереднім бронюванням. Розмір суми попередньої оплати при бронюванні прогулянки, за кожну зарезервовану одиницю техніки становить:

  •  Квадроцикли - 300 грн.

  •  Баггі - 400 грн.

  •  Трицикл - 700 грн.

  •  Гідроцикли - 500 грн.

  •  Катери - 600 грн.

УВАГА!!! Якщо Ви не приїжджаєте - сума броні не повертається.

Бронювання прогулянок 5+ годин

Будь-яка прогулянка здійснюється тільки за попереднім бронюванням. Розмір суми попередньої оплати при бронюванні прогулянки "міні-експедицій" тривалістю 5+ годин, за кожну зарезервовану одиницю техніки становить:

  •  1000 грн.

УВАГА!!! Якщо Ви не приїжджаєте - сума броні не повертається.

Всі умови бронювання  Детальніше 

Подарунковий сертифікат

Емоції - найкращий подарунок, який тільки можна придумати!

А прогулянки з FOXWAY - це концентрат емоцій! З безліччю маршрутів і різних типів прогулянок ми підбираємо для одержувача сертифіката найбільш цікаве дозвілля саме для нього! Від легких романтичних або сімейних прогулянок до екстремальних експедицій. Якщо Ви хочете подарувати незабутній подарунок, Ви точно не помилилися з вибором!

Детальніше 

Фотогалерея

Відеогалерея

Відгуки

100+ відгук на Google
5,0