Прогулянки

на ТОПових квадроциклах

від 1-ї години

Короткі прогулянки 1-3 години

Маршрути на 1,2,3 години відрізняються не просто тривалістю прогулянки. Маршрути побудовані таким чином, щоб з набуттям навичок клієнти могли долати все більш складні та цікаві ділянки та перешкоди. Тому, вибираючи тривалість прогулянки, Ви також вибирайте рівень її складності, екстремальності та розмір дози одержуваного адреналіну емоцій та вражень.

Туристична баггі

Формат для однієї людини передбачає супровід інструктором в якості штурмана. При форматі для двох людей, інструктор супроводжує баггі на окремому квадроциклі.

  • Додати Баггі?

Правила бронювання

Бронювання прогулянок 1-3 години

Будь-яка прогулянка здійснюється тільки за попереднім бронюванням. Розмір суми попередньої оплати при бронюванні прогулянки, за кожну зарезервовану одиницю техніки становить:

  •  Квадроцикли - 300 грн.

  •  Баггі - 400 грн.

  •  Трицикл - 700 грн.

  •  Гідроцикли - 500 грн.

  •  Катери - 600 грн.

УВАГА!!! Якщо Ви не приїжджаєте - сума броні не повертається.

Всі умови бронювання  Детальніше 

Подарунковий сертифікат

Емоції - найкращий подарунок, який тільки можна придумати!

А прогулянки з FOXWAY - це концентрат емоцій! З безліччю маршрутів і різних типів прогулянок ми підбираємо для одержувача сертифіката найбільш цікаве дозвілля саме для нього! Від легких романтичних або сімейних прогулянок до екстремальних експедицій. Якщо Ви хочете подарувати незабутній подарунок, Ви точно не помилилися з вибором!

Детальніше 

Фотогалерея

Відеогалерея

Відгуки

100+ відгук на Google
5,0