Прогулянки на ТОП-овому

реактивному катері

в Запоріжжі

Прогулянки на РЕАКТИВНОМУ катері SPEEDSTER

Активний відпочинок на воді з родиною. Екстремальне проведення часу з друзями. Романтична подорож. Все це на реактивному катері від FOXWAY подарує незабутні емоції. Для максимальних екстремалів на наших гідро-прогулянках є одномісна "плюшка" і "вейкборд".

Прогулянки на РЕАКТИВНОМУ катері навколо о. Хортиця

Прогулянки на РЕАКТИВНОМУ катері SPEEDSTER від FOXWAY навколо о. Хортиця, через плавні, Каховське водосховище в Запоріжжі. Ви можете обійти історичний острів на реактивному катері Speedster разом зі своїми друзями, другою половинкою або родиною. Маленька пригода з вражаючими пейзажами не позбавлена адреналіну! У кращих традиціях FOXWAY, жвава ТОПова техніка подарує Вам масу емоцій!

Активний відпочинок на воді з родиною. Екстремальне проведення часу з друзями. Романтична подорож. Все це на реактивному катері від FOXWAY подарує незабутні емоції.

Для максимальних екстремалів на наших гідро-прогулянках є одномісна "плюшка" і "вейкборд".

І як завжди в кращих традиціях FOXWAY Ви можете подарувати ці емоції дітям! Вашій дитині більше 3-х років? Вона може подорожувати з нами!

Вартість:

Можлива як самостійна прогулянка, за умовами надання застави, і наявності прав відповідної категорії, так і прогулянка без застави і прав, але з інструктором.

1 година з інструктором - 4500 грн. 3 посадочних місця.

1 година без інструктора - 6000 грн. 4 посадочних місця.

1 день з інструктором - 20000 грн.

1 день без інструктора - 22000 грн.*

*4 мотогодини, переліміт - 4000 грн./мотогодина

Детальніше 

Наша техніка

BRP SPEEDSTER 155 H.P.*

Один з найкращих продуктів водомоторного транспорту компанії BRP. Він поєднує в собі швидкість і маневреність гідроцикла з безпекою і комфортністю катера.

Основні характеристики

Потужність 255 л.с.
Робочий об'єм 1494 куб.см.
Д х Ш 467х216 см
Вага 1256 кг
Паливний бак 151 л.
Макс. швидкість 90 км/год

*На даний момент не доступно

Правила бронювання

Бронювання прогулянок 1-3 години

Будь-яка прогулянка здійснюється тільки за попереднім бронюванням. Розмір суми попередньої оплати при бронюванні прогулянки, за кожну зарезервовану одиницю техніки становить:

  •  Квадроцикли - 300 грн.

  •  Баггі - 400 грн.

  •  Трицикл - 700 грн.

  •  Гідроцикли - 500 грн.

  •  Катери - 600 грн.

УВАГА!!! Якщо Ви не приїжджаєте - сума броні не повертається.

Бронювання прогулянок 5+ годин

Будь-яка прогулянка здійснюється тільки за попереднім бронюванням. Розмір суми попередньої оплати при бронюванні прогулянки "міні-експедицій" тривалістю 5+ годин, за кожну зарезервовану одиницю техніки становить:

  •  1000 грн.

УВАГА!!! Якщо Ви не приїжджаєте - сума броні не повертається.

Всі умови бронювання  Детальніше 

Подарунковий сертифікат

Емоції - найкращий подарунок, який тільки можна придумати!

А прогулянки з FOXWAY - це концентрат емоцій! З безліччю маршрутів і різних типів прогулянок ми підбираємо для одержувача сертифіката найбільш цікаве дозвілля саме для нього! Від легких романтичних або сімейних прогулянок до екстремальних експедицій. Якщо Ви хочете подарувати незабутній подарунок, Ви точно не помилилися з вибором!

Детальніше 

Фотогалерея

Відеогалерея

Відгуки

100+ відгук на Google
5,0